Alice speaks to Cheshire Cat

`Would you tell me, please, which way I ought to go from here?'
`That depends a good deal on where you want to get to,' said the Cat.
`I don't much care where--' said Alice.
`Then it doesn't matter which way you go,' said the Cat.
`--so long as I get somewhere,'
`Oh, you're sure to do that,' said the Cat, `if you only walk long enough.'


`But I don't want to go among mad people,' Alice remarked.
`Oh, you can't help that,' said the Cat: `we're all mad here. I'm mad.
You're mad.'
`How do you know I'm mad?' said Alice.
`You must be,' said the Cat, `or you wouldn't have come here.'


["Alice in Wonderland" Lewis Carroll]

'Nim stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było'Kilkanaście godzin dziennie w pracy. Intensywnie w biurze, przez telefon, w samochodzie, nawet pod prysznicem zawieszam się myślami nad jakąś stresującą sprawą, zamiast myślec o tym, jak Em mydli właśnie moje plecy. Oto do czego doszło, laboga.

Była współpracowniczka jednak w konkurencji. Donieśli sami klienci. Wolałabym dowiedzieć się od niej... Niewiele sie przejęłam, raczej trochę ubolewalam nad swoją naiwnością. Nic to.

Próbowałam odreagować tu, woda cudownie wymasowała moje ciało, sauna ukoiła zmysły, a śmiech w wesołym towarzystwie pozwolił oderwac się od całego tego codziennego hałasu. Padłam spać nieprzytomna, przespałam niemal 12 godzin. Jutro mogę wracać do kieratu.

Wizję tygodnia w którym zapierdalam od świtu do nocy rozjaśniają jakieś atrakcje typu fryzjer, nowiuśki karnecik na fitness (taak, po rocznej nieobecności spowodowanej samochodowymi kolizjami spróbuję znowu mieć hobby...), najwyższa wypłata w życiu.

Miłość i postawa konsumpcyjna utrzymują mnie ciągle w niezłej formie psycho-fizycznej.

03.02.08 19:58:51

Komentuj (4)


Hey you’re such a pretty boy

Ma bezczelność w szaroniebieskich oczach i kocie ruchy. Sposób w jaki przechyla głowę, gdy do mnie mówi i centymetry odległości, jakie zachowuje przechodząc obok sprawiają, że mam ochotę chichotać jak nastolatka. Zwraca się do mnie odmieniając moje imię w każdym zdaniu, aż przychodzi mi na myśl, jak zmieniałby sposób ułożenia moich nóg, gdyby...

Ciało dwudziestodwulatka, studenta awfu i taką właśnie dwudziestodwuletnią pewność siebie, tupet podrywacza z nocnego klubu. To już bawi mnie tak, jak bawi kociak biegający za własnym ogonem. Mały głuptas.

Ścisza głos, gdy zgrywa się na romantycznego, takiego trochę przez złe kobiety skrzywdzonego. Żadnego tematu się nie boi, nawet gdy nie ma o nim pojęcia, to próbuje dyskutować. Trzy piwa i atmosfera baru i każda dałaby się nabrać.

Gdy ja zastanawiam się co sprawia, że to stworzenie interesuje mnie nawet sposobem w jaki parkuje swoje zielone mitsubishi tuż przy moim fiordzie, TNS OBOP donosi:

„Dla kobiet idealny mężczyzna powinien być: zadbany, ogolony, ładny, proporcjonalnie zbudowany, z owłosionym torsem, modnie ubrany, opalony, umięśniony. Powinien też być dojrzały, wyrozumiały, ciepły, dbający o siebie, honorowy, zabawny, niezależny, twardy, ryzykancki, zdeterminowany.

Prawdziwy mężczyzna, to według tego badania komandos, pilot samolotu, strażak, bokser, kierowca TiR-a, mechanik samochodowy, piłkarz, hydraulik.”


Takiego właśnie odgrywa Mister Mitsubishi. Jest fantastyczny.

I widzę Ema, który komandosem prawie został, zostały mu też po tym mięśnie oraz sprawność i siła fizyczna. Życiowa fantazja i nieustraszenie pchnęło go jednak ku innym sposobom zarabiania pieniędzy. Inteligencja, a co za tym idzie poczucie humoru sprawia, że spędzanie z nim czasu, choćby na kanapie, jest przygodą. A to wszystko, ta siła, urok, mądrość, delikatność i ciepło wzbudza we mnie często nieukrywaną chęć by przeleciał mnie tu i teraz albo kochał pół nocy w łóżku.

Jakby któraś pytała „gdzie ci mężczyźni?”, to ja odpowiadam. Na Podlasiu.

Sometimes watch you walk the street at midnight
Sometimes I can feel you in the air
Looking good knew you would
All the time I understood

Hey you’re such a pretty boy [DM]


09.02.08 11:40:06

Komentuj (16)

kupa mięci

[Księga gości]

Links

promienie

Colour of Mary
Stula
Toandfro
Miss Mojorisin
Haust inkaustu
Stajlami
Blado i rumiano
Ter-kotka
Agentka ze Świata Dysku
Nagietka
Cierpko
Puciak
Na zawsze Twój
On-line on-air
Sistermoon
Fresz i deliszys
Egoistna
Enjoy the silence
Na niepogody duszy
Komunikator

feszyn

where did u get that
pin up girl
harel tędęses
banana fashion republic
I like the way u mooove
cinema kingdom rush
miss galliano gianni
lanvin

mjuzik

My Music
Brawooo!!Biiiis!!
Moved my brain fulfilled me
team radio
liryki 1 2 3 4 5

papier śniadaniowy

omlet
rzepa
kiełbasa
błękitna ostryga

football

JAGA
The Reds
FCBarcapo zmierzchu